Niespodzianki w Sandomierzu nie było. Stal Stalowa Wola pewnie wygrała z Wisłą [tabela]

16:30, 13.11.2022 TN Aktualizacja: 16:38, 13.11.2022

Wisła Sandomierz przegrała 0:3 ze Stalą Stalowa Wola. Goście przez cały mecz byli zdecydowanie lepszym zespołem i odnieśli zasłużone zwycięstwo.

Piłkarze Wisły wychodzili na to spotkanie z nadzieją na rehabilitację za kompromitującą porażkę sprzed tygodnia, kiedy przegrali z Koroną II aż 0:8. Zadanie było trudne, bo Stal od początku sezonu jest w czołówce tabeli, którą ekipa z Sandomierza zamyka.

Ta różnica była widoczna od pierwszych do ostatnich minut spotkania. Stal zdecydowanie przeważała i atakowała. Do przerwy gościom udało się jednak zdobyć jedną bramkę. W 18 minucie z rzutu karnego do bramki Wisły trafił Kowalski.

Po przerwie obraz gry nie uległ zmianie. Stal przeważała i kontrolowała wydarzenia na boisku. Już siedem minut po wznowieniu gdy gościom udało się podwyższyć prowadzenie. W 52 minucie gola zdobył Filipczuk. A w 71 minucie wynik ustalił Duda.