reklama
Nieudane włamanie w Koprzywnicy - Tygodnik Nadwiślański
piątek, 12 sierpnia
reklama

Nieudane włamanie w Koprzywnicy

0

Policjanci z Komisariatu Policji w Koprzywnicy zatrzymali 35- letniego mężczyznę, którego podejrzewają o usiłowanie włamania do obiektu handlowego. 

Tuż po północy dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Sandomierzu został poinformowany, że nieznany mężczyzna usiłuje dostać się do pawilonu handlowego w miejscowości Koprzywnica. Na miejsce natychmiast został skierowany patrol policji.

Gdy mundurowi dojechali na miejsce ustalili, że sprawca uszkodził szybę w oknie sklepu i dostał się do jego wnętrza uruchomiając alarm, który go spłoszył. Po chwili funkcjonariusze otrzymali informację, że odpowiedzialny za ten czyn mężczyzna mógł uciec w stronę pobliskiego stawu. Stróże prawa od razu ruszyli w tamtym kierunku. Po kilku minutach zobaczyli mężczyznę, który usiłował się ukryć za schodami jednego z pobliskich domów. Sprawca chcący zostać niezauważonym został zatrzymany. Okazał się nim 35 –letni mieszkaniec gminy Koprzywnica. Dziś usłyszał zarzuty. Za swoje postępowanie będzie odpowiadał przed sądem. Może mu grozić do 10 lat pozbawienia wolności.

Źródło: Policja Sandomierz

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.