Nocny bieg dookoła Jeziora Tarnobrzeskiego – trwają zapisy! - Tygodnik Nadwiślański
niedziela, 26 czerwca
reklama

Nocny bieg dookoła Jeziora Tarnobrzeskiego – trwają zapisy!

1

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Tarnobrzegu zaprasza do startu w 2 Biegu Nocnym – Jezioro Tarnobrzeskie, który odbędzie się 25 czerwca nad Jeziorem Tarnobrzeskim. Start i meta usytuowane będą na ul. Żeglarskiej w okolicy plaży A. Zawodnicy zgodnie z regulaminem ruszą na trasę, która tradycyjnie przebiega po drogach wokół akwenu o godzinie 22:00.

Zgłoszenia do „2 Biegu Nocnym 2022 – Jezioro Tarnobrzeskie” można dokonać poprzez formularz dostępny na stronie internetowej www.mosir.tarnobrzeg.pl/2-bieg-nocny-2022/ do 22 czerwca. lub do dnia, w którym zostanie wyczerpany limit zgłoszeń. W przypadku gdyby limit zgłoszeń nie został wyczerpany będzie możliwość zgłoszenia udziału w biegu w biurze zawodów w dniu 25 czerwca, w godz. od 18.00 do godz. 20.00.

Zobacz także:
Remonciak – akcja przeciwko marnowaniu materiałów budowlanych w Tarnobrzegu

Dla pierwszych 120 zapisanych zawodników organizator zapewnia pamiątkowe medale oraz drobny upominek. Dla 3 najszybszych kobiet oraz 3 najszybszych mężczyzn oraz dla zwycięzców w poszczególnych kategoriach wiekowych organizatorzy zapewniają nagrody finansowe kwotach od 300 do 500 zł. Szczegóły dotyczące biegu w tym lista zgłoszonych zawodników, regulamin, program oraz niezbędne oświadczenia dostępne są na stronie https://mosir.tarnobrzeg.pl/2-bieg-nocny-2022/

Jeden komentarz

  1. Musi, że będzie fajowo, jeszcze nastrojowo, dokąd nie zrobią drogi asfaltowej wokół tzw. jeziora wg. szablonu: droga asfaltowa, obok chodnik a obok niego droga rowerowa. Teraz jest tak nieco dziko i dlatego jest dookoła jeziora fajowo.

Zostaw odpowiedź