Nocny pożar garażu w Gorzycach. Spłonął pojazd i sprzęt [zdjęcia] - Tygodnik Nadwiślański
niedziela, 5 grudnia
reklama

Nocny pożar garażu w Gorzycach. Spłonął pojazd i sprzęt [zdjęcia]

0
1 z 4

Dziś w nocy służby zostały zadysponowane do pożaru wiaty garażowej w Gorzycach. Zniszczeniu uległ znajdujący się wewnątrz pojazd i sprzęt, ogień dosięgnął także sąsiedniego garażu. 

W czwartek, 25 listopada, przed godziną pierwszą w nocy, służby otrzymały zgłoszenie dotyczące pożaru wiaty garażowej w Gorzycach. Informacji na temat zdarzenia „Tygodnikowi Nadwiślańskiemu” udzielił brygadier Jacek Widuch, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Tarnobrzegu.

– Zgłoszenie o tym, że na ulicy Przybyłów w Gorzycach pali się jeden z garaży, dotarło do nas o godzinie 00:43. Miejscowa jednostka OSP z Gorzyc dojechała na miejsce po 12 minutach od zgłoszenia. Wówczas, pożarem objęty był już cały garaż. Wewnątrz znajdował się pojazd marki Opel Insignia, który uległ znacznemu zniszczeniu, podobnie jak inne sprzęty i urządzenia warsztatowe, znajdujące się w środku, drewniany dach i ściany budynku. Ściana, która oddzielała ten garaż od sąsiedniego uległa spaleniu, w związku z czym uszkodzony został pojazd w sąsiednim garażu.

Zobacz także: 
– Włamali się do domu, skrępowali i okradli 61-latka. Sprawcy rozboju zatrzymani

Na miejscu pracowało 13 strażaków: dwa zastępy z Jednostek Ratowniczo-Gaśniczych z Tarnobrzega i jeden zastęp druhów z Ochotniczej Straży Pożarnej w Gorzycach. Pożar przed godziną 2 został ugaszony. Na szczęście, nikomu nic się nie stało. Prawdopodobną przyczyną pożaru było zwarcie w instalacji elektrycznej.

 

Fot. Tarnobrzeg 112 – Ratownictwo Powiatu Tarnobrzeskiego

1 z 4

Zostaw odpowiedź