Nocny pożar stodoły w Knapach [zdjęcia] - Tygodnik Nadwiślański
środa, 1 grudnia
kondolencje
reklama

Nocny pożar stodoły w Knapach [zdjęcia]

0
1 z 6

Strażacy z Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej w Nowej Dębie i druhowie – ochotnicy z OSP Knapy, OSP Durdy i OSP Wola Baranowska, gasili w nocy pożar stodoły w miejscowości Knapy.

Informacja o pożarze w Knapach, na ul. Hynowskie, trafiła do Stanowiska Kierowania Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Tarnobrzegu we wtorek, 18 sierpnia, około godziny 22.50. Na miejsce natychmiast skierowano strażaków z Nowej Dęby i pobliskich jednostek OSP.

Po przybyciu na miejsce, strażacy stwierdzili, że pali się murowano – drewniany budynek, w którym zmagazynowane zostały snopki słomy. Strażacy zauważyli też piecyk – tzw. “kozę”. Jednak to nie ona była najprawdopodobniej przyczyną wybuchu pożaru. Wstępne ustalenia wskazują, że pożar stodoły spowodowało zwarcie instalacji elektrycznej w zaparkowanym obok stodoły samochodzie osobowym marki Fiat.

Zobacz także:
– Śmiertelny wypadek na przejeździe kolejowym – zdjęcia z miejsca tragedii [nowe zdjęcia]
– Potrącenie dziecka w centrum Tarnobrzega [zdjęcia]
– Koronawirus – nowe przypadki w Tarnobrzegu i powiecie

Strażacy po kilkugodzinnej akcji ugasili płonący budynek. Jego stan techniczny był jednak tak fatalny, że konieczne stało się przeprowadzenie prac rozbiórkowych. Potem strażacy zadbali, by pogorzelisko nie stało się przyczyną powstania ponownego pożaru.

Pożar stodoły w Knapach – 6 zdjęć

Fot. Mateusz Chmielowiec

1 z 6
Udostępnij

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.