Tarnobrzeg. Norbert Mastalerz ostro o spalarni śmieci i podwyżkach w magistracie - Tygodnik Nadwiślański
sobota, 25 czerwca
reklama

Tarnobrzeg. Norbert Mastalerz ostro o spalarni śmieci i podwyżkach w magistracie

5

Norbert Mastalerz, były prezydent Tarnobrzega, wrócił niedawno do polityki. Obecnie jest szefem miejskich struktur Platformy Obywatelskiej i wiceprzewodniczącym partii na Podkarpaciu. Na konferencji prasowej przedstawił stanowisko PO w sprawie lokalizacji spalarni śmieci w okolicy Jeziora Tarnobrzeskiego. Mówił też o podwyżkach w tarnobrzeskim magistracie.

W sprawie spalarni, tarnobrzeska Platforma Obywatelska wypowiedziała się zdecydowanie przeciw rozważanej w mieście lokalizacji zakładu na działce na terenie strefy przemysłowej, niespełna 500 m od brzegu Jeziora Tarnobrzeskiego.

– Proponowana przez Prezydenta lokalizacja jest całkowicie chybiona i w najlepszym interesie nas wszystkich jest zmiana założeń tej inwestycji – stwierdził N.Mastalerz.

Lider tarnobrzeskiego PO skomentował też podwyżki dla najbliższych współpracowników prezydenta miasta (wiceprezydenta, skarbnik i sekretarz miasta), których wysokość nazwał horrendalnymi. Jak stwierdził oczekuje refleksji osób  sprawujących władzę w Tarnobrzegu i obniżenia wspomnianych świadczeń.

N. Mastalerz skrytykował też nadanie tytułu „Honorowego Obywatela Miasta” marszałkowi województwa Władysławowi Ortylowi.

5 komentarzy

  1. Norbercik ma działeczki do sprzedaży w okolicy jeziorka? To teraz kumam dlaczego taki przeciwnik spalarni. Z drugiej strony jeziorka i tak czasem śmierdzi, bez spalarni.

  2. Znów próbuje błysnąć, chociaż temat ze spalarnią trafiony to z podwyżkami proponuje odświeżyć pamięć przy obiadach czwartkowych i cateringu jak to dawniej bywało. Miał szansę i ją zmarnował , chyba społeczeństwo Tarnobrzega już się drugi raz na Pana Mastalerza nie da nabrać

  3. Mieszkańców interesują niższe ceny za śmieci i potencjalny zyska dla miasta, a nie prywata właścicieli działek wokół jeziora”

    • Ja nie zapominam . Pamiętam tego jegomościa w „innych barwach” . Pamiętam jak wpier….( sorry) jak jadł jajecznicę,pamiętam arogancję ,pamiętam helikopter . Wstyd mi tylko że tak łatwo wszelkiego rodzaju „przechrzty” i „odpadki postkomusze” są przyjmowane do partii mającej w nazwie „obywatelska” . Teraz trochę do „ogródka” tzw działaczy PO , do Witusia i innych . Przy poprzednich rządach tego „jegomościa” byliście beneficjentami synekur . Przez te wasze „cuda machowskie”( premie ,przetargi) „popłynęliście” przy pierwszej okazji . Zarzekaliście się że już „nigdy” , „w żadnych okolicznościach” itp . I co ? Po pierwsze dopuściliecie „helikopterka” do waszej partii , a potem to już „z górki” …. Taj jak brzydzę się PISem , tak się brzydzę Wami . I jak mam wybierać między jednym a drugim łajnem ,to sobie „odpuszczam” i namawiam do tego innych . Bo jak mam łajno ,łajnem nazywać ,to niech to będzie stare pisowskie . Nowego w postaci tego jegomościa oglądać nie chcę ….

    • christoph-michael na

      Na obietnice niższych opłat za śmieci dali się już nabrać w Rzeszowie. PGE wybudowało spalarnię i co? I wcale nie odbiera śmieci z Rzeszowa, tylko zwozi śmieci od tych, którzy więcej płacą, a śmieci z Rzeszowa jadą do Krakowa i rachunki dla mieszkańców zamiast zmaleć – wzrosły. Skoro jesteś kolego taki łatwowierny, to uważaj, żeby cię nie puknęli „na wnuczka”.