Norbert Mastalerz wygrał wybory na przewodniczącego Platformy Obywatelskiej w Tarnobrzegu - Tygodnik Nadwiślański
niedziela, 5 grudnia
reklama

Norbert Mastalerz wygrał wybory na przewodniczącego Platformy Obywatelskiej w Tarnobrzegu

7

Były prezydent miasta i radny kilku kadencji Norbert Mastalerz wygrał wybory na przewodniczącego Platformy Obywatelskiej w Tarnobrzegu. 

W połowie lipca informowaliśmy, że Norbert Mastalerz wraca do lokalnej polityki. Nasze nieoficjalne informacje potwierdziły się, podczas zorganizowanej niedługo później konferencji prasowej z udziałem Borysa Budki i Zdzisława Gawlika.

Już wtedy mówiło się, że N. Mastalerz ma być odpowiedzialny za organizację struktury PO w Tarnobrzegu. Po drodze trzeba było jednak wygrać jeszcze wybory na szefa lokalnej Platformy. Te odbyły się w sobotę, 23 października.

Z Norbertem Mastalerzem nie udało się nam skontaktować. Informację o jego wyborze na przewodniczącego Platformy Obywatelskiej w Tarnobrzegu potwierdził nam za to Robert Niedbałowski, będący mężem zaufania w komisji wyborczej, podczas sobotnich wyborów (wiceprezydent Tarnobrzega, za kadencji N. Mastalerza).

ZOBACZ TAKŻE:
Czego brakuje nad Jeziorem Tarnobrzeskim? Ruszają konsultacje

 

7 komentarzy

  1. Kogoś kogo tak źle zapamiętaliśmy przyjęto do PO i wybrano do władz? Haha przecież to prezent dla PiS xDD Ale to nie moja partyjka i nie moja brocha. Już widzę jak będziecie płakać po beznadziejnych wynikach w wyborach, a wyborcy głupi nie są i swoje wiedzą

  2. Próbują PO rozwalić od środka 😉 To też jakiś pomysł. Może by go jeszcze do PiS-u przyjęli. Pleasa … please … 😉