Nowa Dęba. Zatrzymano poszukiwanych mężczyzn

0

Wczoraj w Nowej Dębie policja zatrzymała dwóch mężczyzn, poszukiwanych sądowym nakazem doprowadzenia. Mężczyźni w wieku 38 i 62-lat jeszcze dzisiaj trafią do zakładu karnego.

W środę, 27 maja, po godz.9, policjanci prewencji pełniący służbę na terenie Nowej Dęby, zauważyli na skwerze, przy ul. Szkolnej, dwóch mężczyzn. Po sprawdzeniu okazało się, że wobec jednego z nich wydany został sądowy nakaz doprowadzenia do zakładu karnego, gdzie ma odbyć karę pozbawienia wolności. 62-letni mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu, skąd zostanie przewieziony do zakładu karnego.

Zobacz także:
– Podkarpacie. Chciał ugodzić ojca nożem, bił go tłuczkiem kuchennym. Mieszkaniec gminy Tuszów Narodowy zatrzymany
– Trwa KONKURS na Dzień Dziecka ‘’Uśmiech Dziecka”

– Niecodzienny gość przy remizie w Grębowie
 

Tego samego dnia, stróże prawa zatrzymali kolejnego mieszkańca Nowej Dęby. Mężczyzna poszukiwany był przez wymiar sprawiedliwości, do odbycia kary pozbawienia wolności. Policjanci zgodnie ze swoimi ustaleniami obserwowali miejsce ewentualnego pobytu poszukiwanego. Przed południem, zatrzymali 38-latka w mieszkaniu przy ul. Krasickiego. Był zaskoczony wizytą policjantów. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu,a następnie do zakładu karnego.

Źródło: KMP Tarnobrzeg

Share.

Comments are closed.