reklama
reklama
Nowe rozwiązania dla biznesu w zakresie wysyłki za granicę - sprawdź produkty DHL - Tygodnik Nadwiślański
czwartek, 6 października
reklama

Nowe rozwiązania dla biznesu w zakresie wysyłki za granicę – sprawdź produkty DHL

0

DHL Parcel to jedna z najbardziej znanych usług dla klientów firmowych. Aby zapewnić jak najlepszą ofertę oraz zadowolenie klientów nieustannie poszerzają oni swoją ofertę o nowe produkty. Sprawdź, czy mają oni to, czego potrzebujesz!

Nowe produkty DHL dla B2B

W DHL Parcel na pierwszym miejscu stawia się potrzeby biznesu. Dlatego cały czas można zauważyć zmieniające się szczegóły oferty, tak, by każda firma mogła liczyć na jak najlepsze warunki. Jednym z najnowszych rozwiązań jest łatwe przenoszenie się pomiędzy opcjami B2C i B2B. Pozwala to na elastyczne budowanie swojego biznesu. W DHL Parcel możesz wybrać rodzaj przesyłek, jaki chcesz nadać – do firm i do odbiorców prywatnych. Do tego można zdecydować się na odpowiednią usługę ze względu na rozmiar paczki. Na wybór odpowiedniej opcji wpływa waga rzeczywista paczki, a także jej wymiary. Współpraca biznesowa pozwala także wysłać paletę lub półpaletę, a z usług można korzystać praktycznie na całym świecie. Całość spięta jest w kilka produktów o różnej cenie i charakterystyce, którą poznać lepiej można na stronie internetowej: https://www.dhl.com/pl-pl/home/nasze-dywizje/parcel/dla-biznesu/uslugi/nowe-produkty.html

DHL Parcel Connect Pallet – co to jest?

Część przedsiębiorców wysyła szczególnie duże paczki, przykładowo na paletach. W takiej sytuacji dobrze jest znaleźć na rynku usługę, która będzie zarówno korzystna dla portfela, jak i profesjonalnie wykonana. W przypadku DHL Parcel warto zwrócić uwagę na najwyższą opcję dla przedsiębiorstw, czyli wysyłki właśnie na palecie, znane jako Connect Pallet. To rozwiązanie ma wiele korzyści – w tym atrakcyjną cenę i sprawny transport na wskazany adres. Należy jednak pamiętać, że dostarczenie nie odbywa się bezpośrednio do drzwi – przesyłki często mają duże rozmiary, musisz więc być przygotowany na to, że kurier umieści przesyłkę na rampie. Jeśli chcesz, dowiedz się więcej na stronie lub skontaktuj się z działem sprzedaży, który dostępny jest od poniedziałku do piątku. Można także spróbować wysłać wiadomość, by uzyskać odpowiedź na wszelkie pytania.

DHL Parcel Polska – wysyłka za granicę

Coraz większa część przedsiębiorców decyduje się na eksport swoich towarów za granicę, zwłaszcza rynki zachodnie. Dlatego DHL Parcel oferuje również wysyłkę międzynarodową. Usługi tego typu przydają się w wielu przypadkach – zarówno przy wysyłce do klienta indywidualnego, jak i B2B. Jednocześnie firma oferuje szeroki zestaw usług dodatkowych, takich jak ubezpieczenie, które przyda się zwłaszcza w sytuacji, gdy wartość towaru jest wysoka, czy informacja o statusie paczki przez SMS lub internet. Także w tym przypadku to, jaka będzie suma kosztów, zależy od wymiarów paczki, takich jak jej długość, a także jej waga. W razie wątpliwości dział obsługi klienta służy pomocą, chętnie pomoże zrozumieć zapisy i treści, a także podpisać umowę. Warto także zdecydować się na skorzystanie z aplikacji – znajdują się w niej nie tylko odpowiedzi na zadawane pytania, ale można tam skorzystać z zamówienia konkretnego produktu.

DHL Parcel economy – ekonomiczna wysyłka

Aby zapewnić jak najwyższy poziom usług, firma DHL zdecydowała się dodać produkt w wersji ekonomicznej. Jest to usługa krajowa, która pozwala na dostarczenie wyłącznie do DHL POP – oznacza to jednak, że nie będzie to opcja dla wszystkich. Jednak jest to atrakcyjna oferta, która pozwala na wysyłkę niewielkiej paczki, której waga wynosi mniej niż 25 kg, na przykład niewielkich produktów. Jeśli więc prowadzisz sprzedaż i chcesz dokonać nadania w atrakcyjnej cenie – DHL Parcel jest do dyspozycji. Zamówienia paczki można dokonać przez internet lub aplikację, dzięki której możesz mieć dostęp do dużej liczby usług z każdego miejsca na Ziemi. Tego typu systemy są bardzo popularne przy współpracy business to business – warto więc sprawdzić, czy będą one odpowiednie. Za jej pomocą można także sprawdzić treść, jaką ma umowa i każda oferta, a także być na bieżąco z najnowszymi usługami dla przedsiębiorstw oraz klientów indywidualnych.

Materiał zewnętrzny

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.