Nowi policjanci w Staszowie [zdjęcia] - Tygodnik Nadwiślański
wtorek, 18 stycznia
reklama

Nowi policjanci w Staszowie [zdjęcia]

0
1 z 10

We wtorek, 4 stycznia, w sali konferencyjnej Komendy Powiatowej Policji Staszowie odbyło się ślubowanie nowo przyjętych stróżów prawa. Z uwagi na panującą epidemię, uroczystość była skromna i przebiegała zgodnie z wymogami sanitarnymi.

W sali narad Komendy Powiatowej Policji w Staszowie dwójka nowych policjantów złożyła uroczyste ślubowanie. Po wypowiedzeniu roty ślubowania przez nowo przyjętych insp. Leszek Dębowski wręczył im legitymacje służbowe. Następnie komendant pogratulował nowym policjantom wyboru drogi życiowej i wstąpienia w szeregi formacji. Podkreślił, że zobowiązali się oni strzec bezpieczeństwa i służyć obywatelom, a codzienną służbę powinni pełnić godnie i traktować ją z najwyższa powagą. Rotę ślubowania złożyło 2 nowych mundurowych, w gronie których znalazła się kobieta.

Z uwagi na bezpieczeństwo wszystkich uczestników i obowiązujące obostrzenia uroczystość miała skromny charakter. Przebieg ślubowania został zmieniony. Teraz ma on skromniejszy charakter i odbywa się bez udziału gości. Ślubowania odbywają się także w tych jednostkach, do których nowi funkcjonariusze zostali przydzieleni. Źródło: KPP w Staszowie.

Nowi policjanci w Staszowie – 10 zdjęć

1 z 10

Zostaw odpowiedź