Nowy paczkomat w Staszowie – wyślij i odbierz paczkę w kilka minut

0

Nieważne, jak często nadajesz lub odbierasz paczki. Z pewnością, podczas realizacji swojego zamówienia oczekujesz od firmy kurierskiej: szybkiej obsługi, niskiej ceny i stuprocentowej skuteczności. Nadawanie paczek w InPost posiada wszystkie te cechy.

Czy zdarzyło Ci się, że nadana paczka nie dotarła w terminie? A może kurier nie dostarczył przesyłki na określony adres? Pomyłki, przeoczenia, opóźnienia zdarzają się wszędzie, ale nie w InPost. Sieć tych paczkomatów jest określana przez konsumentów, jako najskuteczniejsza forma dostarczania paczek. Dlaczego?

InPost – tanie i szybkie nadawanie paczek

Aby dostarczyć paczkę za pomocą InPost wystarczy wybrać tę opcję z innych możliwości proponowanych w zakładce sklepu. Po opłaceniu zamówienia otrzymasz mail z potwierdzeniem, a później będziesz informowany, gdzie aktualnie znajduje się Twoja przesyłka. Gdy dotrze do wybranego punktu otrzymasz sms-a, wiadomość z kodem niezbędnym do otwarcia skrzynki.

To jedna z najszybszych i najtańszych możliwości nadania i odbierania paczek. Paczka będzie oczekiwała na Ciebie 48 h od momentu dostarczenia wiadomości na tel. I będziesz mógł ją odebrać przez 24/h na dobę. Nie możesz w tym czasie pójść po paczkę? Udostępnij kod oraz numer telefonu zaufanej osobie. Nie ma konieczności osobistego odbioru.

InPost ciągle się rozwija – nowe punkty i aplikacja mobilna

Jako jeden z kluczowych przedstawicieli firm kurierskich – InPost stara się zrobić wszystko, by zadowolić klienta. Każdego dnia w całej Polsce powstaje nowy magazyn, aby każdy, kto chce skorzystać z usług paczkomatu, mógł dostać się do niego szybko i wygodnie.

Tym razem nowy paczkomat powstał w województwie świętokrzyskim, a dokładnie w Staszowie: https://inpost.pl/paczkomaty-staszow. To jednak tylko jeden z wielu paczkomatów rozsianych, w tym regionie. Przeglądaj na bieżąco bazę miejsc, w których można odebrać paczkę InPost.

Ile trwa nadanie paczki w InPost? Kilka minut!

Chcesz wysłać paczkę ze Staszowa do dowolnego miasta w Polsce? Zrób to z nami teraz. Zapakuj paczkę tak, by każdy jej element nie mógł ulec zniszczeniu. Szczególnie zadbaj o zabezpieczenie zawartości, która może się stłuc lub jest wyjątkowo cenna.

Podejdź z paczką do punktu nadawania paczek. Poznasz go po charakterystycznym układzie, a adres znajdziesz na stronie InPost. Wpisz na ekranie dane nadania paczki i opłać zlecenie za pomocą karty. Jeśli paczkomat nie obsługuje płatności kartą, to skorzystaj ze swojego konta w Managerze Paczek. Środki, które tam zgromadziłeś pozwolą Ci nadać paczkę bez najmniejszych problemów.

Jeśli wszystkie dane zostaną uzupełnione i prawidłowo opłacisz zlecenie, otworzy się skrzynka. Wystarczy włożyć do niej paczkę, zamknąć skrzynkę i z pozdrowieniami pozwolić paczce pójść w miejsce nadania. Prawda, że proste? To nasza krótka instrukcja, więcej informacji znajdziesz w sekcji nadawanie paczek.

Jesteś ze Staszowa, a może z zupełnie innej części Polski? Nadaj paczkę w dowolne miejsce i ciesz się sprawną realizacją zamówienia.

Materiał zewnętrzny

Share.

Comments are closed.