Nowy wicelider: Harasiuki wygrały z Podwoliną. Regiofutbol - przegląd weekendu [Klasa B, gr. II Stalowa Wola]

10:10, 21.10.2019 KR Aktualizacja: 11:15, 21.10.2019

W hicie 12. kolejki stalowowolskiej klasy B gr. II Tanew Harasiuki pokonały KS Podwolina 2:0 i wskoczyły na fotel wicelidera ligi.

W bezpośrednim starciu o 2. miejsce w tabeli Harasiuki zdobyły 3 punkty i wyprzedziły LZS Podwolina. Gospodarze wykorzystali atut własnego boiska, zarówno w pierwszej, jak w drugiej połowie zadali ciosy przyjezdnym. Liderujący San Rozwadów, choć ma rozegrany jeden mecz więcej od wspomnianych wcześniej drużyn, nie zwalnia tempa - wysokie zwycięstwo 6:0 z Jarugą Bielniec sprawia, że w tej rundzie boisko w Rozwadowie zostanie twierdzą nie do zdobycia (w ostatniej kolejce przed przerwą San będzie pauzował). Pewne zwycięstwo odnieśli także piłkarze Orła Glinianki. Dwie bramki Mateusza Piwko oraz trafienia Rafała Skromaka i Piotra Porcji dały zwycięstwo z LZS-em Zbydniów 4:0.