Od poniedziałku w Tarnobrzegu będzie czynna strefa kibica - Tygodnik Nadwiślański

Od poniedziałku w Tarnobrzegu będzie czynna strefa kibica

3

W związku z rozpoczynającymi się dziś Mistrzostwami Europy w Piłce Nożnej UEFA EURO 2020 w Tarnobrzegu ponownie uruchomiona zostanie Strefa Kibica.

Podobnie jak w 2018 roku podczas Mundialu w Rosji, będzie ona zlokalizowana  na terenie Stadionu Miejskiego im. E. Mikusińskiego, czyli obiektu, gdzie na co dzień trenuje i rozgrywa swoje mecze trzecioligowa Siarka.

Zobacz także:
– Wypadek na DK77 w Trześni, zderzenie samochodu i motocykla

Inauguracja tarnobrzeskiej Strefy Kibica nastąpi w poniedziałek 14 czerwca o godzinie 18.00 w trakcie meczu Polska – Słowacja. Tarnobrzescy sympatycy piłki nożnej będą mieli możliwość obejrzenia sześciu meczy grupowych (po dwa w dni, kiedy swoje mecze rozegra reprezentacja Polski) oraz wszystkie mecze rozgrywane od 1/8 finału Mistrzostw Europy. Mecze na telebimie o powierzchni 21 metrów kwadratowych będzie można oglądać z trybuny od strony Al. Niepodległości. Wstęp będzie bezpłatny. Organizator, Klub Sportowy Siarka Tarnobrzeg zadba między innymi o bezpieczeństwo i ofertę gastronomiczną.

W związku z tym, że Strefa Kibica nie stanowi imprezy masowej dla publiczności przygotowanych będzie każdorazowo 999 miejsc. Środki finansowe na pokrycie kosztów organizacji Strefy Kibica w wysokości 20 000 zł pochodzą z budżetu Miasta Tarnobrzega. – Serdecznie zapraszam mieszkańców Tarnobrzega do odwiedzania Strefy Kibica, nie tylko przy okazji występów naszej reprezentacji – mówi prezydent Tarnobrzega Dariusz Bożek.

Udostępnij

3 komentarze

  1. Dlaczego mecze siatkówki nie są puszczane w strefie??? Co to nie jest reprezentacja? Lepiej reprezentują kraj niż pseudo trampkarze!! Wstyd