Odcinek trasy Stalowa Wola-Tarnobrzeg zostanie czasowo zamknięty - Tygodnik Nadwiślański

Odcinek trasy Stalowa Wola-Tarnobrzeg zostanie czasowo zamknięty

0

W związku z tragicznymi wydarzeniami, jakie miały miejsce pod Stalową Wolą, odcinek drogi wojewódzkiej numer 871 w miejscu wypadku zostanie dziś czasowo zamknięty. Przyczyną zaistniałych utrudnień są eksperymenty procesowe. 

Działania na tym odcinku DW871 związane są z tragedią, która miała miejsce w miejscowości Jamnica 3 lipca w godzinach popołudniowych. W wyniku czołowego zderzenia z pojazdem prowadzonym przez mieszkańca gminy Grębów, będącego pod wpływem alkoholu, zginęło małżeństwo podróżujące z 2,5 letnim synem, który cudem ocalał.

Prace związane z eksperymentem procesowym odbędą się w czwartek, 15 lipca, i będą trwały od godziny 12 do 14. O czasowym zamknięciu drogi poinformował zastępca rzecznika prasowego mł. asp. Przemysław Paleń z Komendy Powiatowej Policji w Stalowej Woli.

Zobacz także: 
– W Klimontowie mieszkańcy znów zablokowali drogę wojewódzką [zdjęcia]

Planowany jest tak eksperyment procesowy w związku z wypadkiem, który miał miejsce 3 lipca. Droga będzie zamknięta w związku z czym organizowane będą objazdy. Wstępny czas działań kalkulowany jest na 2 godziny. Od Stalowej Woli zamknięcie trasy nastąpi na wysokości Sezamu, a objazd zorganizowany został przez Bojanów. Od strony Jamnicy kierowcy będą mogli ominąć zamknięty odcinek przez Kotową Wolę – mówi zastępca rzecznika prasowego policji w Stalowej Woli.

Eksperyment procesowy w sprawie śmiertelnego wypadku w Jamnicy [zdjęcia]

Udostępnij

Zostaw odpowiedź