---
Ogromny korek na wjeździe do Tarnobrzega - Tygodnik Nadwiślański

Ogromny korek na wjeździe do Tarnobrzega

3

Dziś o poranku kierowcy zmierzający do centrum Tarnobrzega od strony osiedla Mokrzyszów muszą uzbroić się w cierpliwość. Na drodze wojewódzkiej nr 871 utworzył się duży korek.

Praktycznie jak co środę i sobotę, czyli dni targowe, na wjeździe do Tarnobrzega od Stalowej Woli o poranku tworzy się sznur samochodów. Dziś korek jest bardzo duży. Sytuacja ta związana jest m.in. z zamknięciem z powodu remontu ul. Orląt Lwowskich. Choć wyznaczony jest objazd przez ulice Chmielowa i Machowa, część kierowców zmierzających do Tarnobrzega kieruje się w stronę osiedla Mokrzyszów.

Zobacz także:
– Kapitalne zdjęcia młodych sów autorstwa tarnobrzeskiego fotografa [zdjęcia]

Korek, który swój koniec ma na skrzyżowaniu ulic Kwiatkowskiego, Sienkiewicza i 11 listopada, rozpoczyna się przy kościele w Mokrzyszowie. Kierowcy pokonują ten odcinek w ok. pół godziny.

Korek Tarnobrzeg

Udostępnij

3 komentarze

  1. Korków w mieście coraz więcej, to efekt niedostosowania infrastruktury drogowej w mieście do obecnych czasów, kolizyjne krzyżówki, wycelowane na inne pasy, zjazdy byle gdzie nawet na skrzyżowaniach bezkolizyjnych. Bez rozbudowy dróg w mieście się nie obejdzie. Do roboty

  2. Cześć panowie, mam na imie Monika. Chętnie poznam normalnego faceta. Nie szukam sponsora, nie interesuje mnie jakie masz zarobki, samochód itp. Przede wszystkim cenię kulturę osobistą i poczucie humoru, wygląd dla mnie to sprawa drugorzędna. Zainteresowanych panów zapraszam do kontaktu. Numer telefonu i więcej fotek wrzuciłam na swój profil tutaj: panieonline.pl/monika26