Ojciec Mateusz nie tylko w Sandomierzu

0

To już potwierdzone! Ojciec Mateusz ponownie zagości na ziemi staszowskiej. Jeszcze w październiku rozpoczną się zdjęcia do jednego z odcinków nowej serii popularnej produkcji, którego akcja osadzona zostanie w Wiązownicy Kolonii.

Słynny ksiądz-detektyw po raz pierwszy zawitał w okolice Staszowa przed pięcioma laty. 65 odcinek serialu powstał w Kurozwękach. Teraz ojciec Mateusz znów poprowadzi śledztwo na terenie gminy Staszów. To rezultat niedawnej wizyty Artura Żmijewskiego w grodzie nad Czarną. Odtwórca tytułowej roli i zarazem reżyser kryminalnego hitu TVP przyjechał do Staszowa na zaproszenie wiceburmistrz Ewy Kondek. Już wcześniej gotowy był scenariusz odcinka, którego fabuła nawiązywała do arcyciekawych dziejów pałacu „Dzięki” w Wiązownicy Kolonii. Zdjęcia w pałacowej scenerii ruszą lada dzień.

mateusz

Wizyta ekipy filmowej będzie nie tylko okazją do tego by podpatrywać jej pracę. Chętni mogą spróbować swoich sił na planie. Agencja FILLSTUDIO ogłosiła nabór statystów i epizodystów do serialu. Filmowcy poszukują osób w wieku 25-55 lat. Kto chce stanąć na planie „Ojca Mateusza” musi zgłosić chęć udziału na adres email: statysci@fillstudio.pl. Wystarczy wysłać swoje zdjęcie (cała sylwetka) z podaniem imienia i nazwiska, wieku i wzrostu oraz numeru telefonu. Szczegóły dotyczące rejestracji statystów można uzyskać pod nr telefonu 600-011-754.

dzi_ki 4

Share.

Comments are closed.