Reklama
Ojciec Mateusz znowu na planie. Powstają nowe odcinki - Tygodnik Nadwiślański

Ojciec Mateusz znowu na planie. Powstają nowe odcinki

1

Rozpoczęły się zdjęcia do nowych odcinków 25. już sezonu serialu “Ojciec Mateusz”. Teraz ekipa filmowa pracuje w studio, ale niebawem zawita do Sandomierza. Kogo zobaczymy na planie?

W tytułową postać wciela się oczywiście Artur Żmijewski, któremu towarzyszą: Piotr Polk, Michał Piela, Edyta Olszówka, Bartłomiej Firlet, Artur Pontek i Jędrzej Taranek. W wiosennym sezonie w gościnnych rolach wystąpią między innymi: Jacek Knap, Maciej Damięcki, Steffanno Terazino, Przemysław Cypryański, Grzegorz Warchoł, Robert Wabich, Jacek Bończyk, Marta Wiśniewska, Piotr Nowak, Karol Pocheć i Ewa Gawryluk. Sześć nowych odcinków wyreżyseruje Filip Zylber.

Zdjęcia już trwają, obecnie w Warszawie. W Sandomierzu serialowa ekipa pojawi się w drugiej połowie lutego.

25. sezon „Ojca Mateusza” telewizyjna “Jedynka” emitować będzie w wiosennej ramówce. Odcinki pokazywane będą najprawdopodobniej w czwartki o godzinie 21.

Jak informuje portal Wirtualne Media, wszystkie premierowe odcinki serialu w jesiennej ramówce oglądało średnio 2,35 mln widzów.

Po raz pierwszy serial, będący polską wersją włoskiego “Don Matteo”, pojawił się na ekranach w 2007 roku. Okazał się niezwykle skuteczną promocją Sandomierza. Dzięki produkcji liczba osób odwiedzających Królewskie Miasto wzrosła wielokrotnie,  rozwinęła się baza turystyczna.     

 

 

Udostępnij
1 Komentarz
Najnowsze
Najstarsze Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Turysta
1 miesiąc temu

“Dzięki produkcji liczba osób odwiedzających Królewskie Miasto wzrosła wielokrotnie, rozwinęła się baza turystyczna.”

Odp: było ich zbyt dużo. Rynek zapełniony w wakacje tak, że jest gwarno, tłumy ludzi.Już nie przyjeżdżajcie w tak dużej ilości,kiedy pandemia się zakończy.