Ojciec pokłócił się z synem podczas libacji. Przez "przypadek" doprowadził do jego odsiadki w więzieniu - Tygodnik Nadwiślański
niedziela, 26 czerwca
reklama

Ojciec pokłócił się z synem podczas libacji. Przez „przypadek” doprowadził do jego odsiadki w więzieniu

0

40-latek z gminy Tarłów spędzi najbliższe 7 miesięcy w więziennej celi. Poszukiwany był przez Sąd Rejonowy w Opatowie w związku z popełnianymi w przeszłości przestępstwami drogowymi. W piątek po południu mężczyznę zatrzymali dzielnicowi z ożarowskiego komisariatu po tym, jak drugi z domowników zawiadomił służby o rzekomej awanturze domowej. Mężczyźni wcześniej wspólnie spożywali alkohol.

W piątek krótko po godzinie 12 do dyżurnego opatowskiej jednostki wpłynęło zgłoszenie dotyczące awantury domowej w jednej z miejscowości w gminie Tarłów. Na miejsce interwencji skierowani zostali dzielnicowi z Komisariatu Policji w Ożarowie. Okazało się, że zgłoszenia dokonał 66-latek, który wspólnie z synem spożywał alkohol. W trakcie tej libacji pomiędzy mężczyznami doszło do nieporozumienia w związku z czym starszy z nich postanowił poprosić policjantów o pomoc w rozwiązaniu konfliktu.

Zobacz także:
Stal Stalowa Wola przegrywa w Połańcu. Kibice kazali piłkarzom oddać koszulki!

Podczas czynności wyszło na jaw, że 40-letni syn zgłaszającego poszukiwany jest przez Sąd Rejonowy w Opatowie do odbycia kary 210 dni pozbawienia wolności za popełnione w przeszłości przestępstwa drogowe. Mężczyzna odbywa już zasłużoną karę.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.