Okupacja na lawecie - Tygodnik Nadwiślański
wtorek, 28 czerwca
reklama

Okupacja na lawecie

2

Znana w regionie mieleckim rodzina prowadząca działalność młynarską przez kilka godzin „okupowała” pojazd, który chciała przejąć f rma leasingowa. Jej przedstawiciele przyjechali po samochód, bo jego użytkownik nie płacił należnych rat.
Przedstawiciele firmy leasingowej z Wrocławia przyjechali do Mielca w poniedziałek, 21 marca, by odebrać mienie w postaci samochodu osobowego marki Jeep Grand Cherokee. Przyczyną było zaprzestanie spłat rat leasingowych przez użytkownika samochodu. Przedstawiciele firmy leasingowej mieli stosowne dokumenty, wynajęli też lawetę w celu odtransportowania pojazdu do Wrocławia. Zaistniał jednak problem. W samochodzie wciągniętym na lawetę znajdowały się trzy osoby – dwóch mężczyzn i jedna kobieta. Do pojazdu wskoczyli przed zapakowaniem jeepa na ciężarówkę… (jm)

WIĘCEJ W NAJNOWSZYM WYDANIU ”TYGODNIKA NADWIŚLAŃSKIEGO” LUB eTN.

2 komentarze

  1. Wpierw lał żonę a teraz z nią w samochodzie siedział , no ale lepiej płakać w mercedesie jak siedzieć w Pekaesie . A swoją drogą żenada , chciał poszpanować większą furą , ale wszędobylska słoma mu nie pozwoliła …