„Ordonka – jeśli kochasz mnie” – miasto Stalowa Wola zaprasza na spektakl - Tygodnik Nadwiślański
niedziela, 27 listopada
reklama

„Ordonka – jeśli kochasz mnie” – miasto Stalowa Wola zaprasza na spektakl

0

3 października o godzinie 18:00 w Spółdzielczym Domu Kultury w Stalowej Woli odbędzie się spektakl Mileny Tejkowskiej „Ordonka – jeśli kochasz mnie” realizowany przez Teatr „Bo tak”. Miasto umożliwia zdobycie bezpłatnych biletów na to wydarzenie.

Spektakl poświęcony niepowtarzalnej, ikonicznej i niezwykle utalentowanej postaci jaką była Hanka Ordonka przedstawiony zostanie początkiem października w stalowowolskim domu kultury. W rolę polskiej piosenkarki, autorki wierszy oraz tekstów piosenek, a także aktorki i tancerki wcieli się Mariola Łabno-Flaumenhaf. Z kolei rolę męża artystki, hrabiego Tyszkiewicza zagra Robert Żurek. Gwiazdorska obsada z pewnością zapewni widzom moc wrażeń i emocji.

Muzyczny spektakl w realizacji Mileny Tejkowskiej trwać będzie półtorej godziny. Już teraz zapraszają na niego prezydent miasta Stalowej Woli Lucjusz Nadbereżny oraz przewodniczący Rady Miejskiej w Stalowej Woli Stanisław Sobieraj. Bilety można będzie zdobyć bezpłatnie w Urzędzie Miasta przy ulicy Kwiatkowskiego 1, w pokoju nr 117, w terminie 26-30 września w godzinach 7.30-15.30.

Hanka Ordonka to postać barwna, mimo, że historia jej życia nie należała do najłatwiejszych. Po trudnej drodze na szczyt osiągnęła niebywałą popularność i choć przeżyła wojnę, to odeszła wcześnie pokonana przez chorobę. Utalentowana artystka dwudziestolecia międzywojennego w spektaklu Teatru „Bo tak” powraca na scenę, by zostać ukazaną w nieznanej do tej pory odsłonie, którą z pewnością warto zobaczyć.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.