Orkiestra zagrała w Tarnobrzegu [zdjęcia]

0

Koncerty, licytacje, poczęstunki, pokazy taneczne, zajęcia rekreacyjne, bieg “Policz się z cukrzycą”, a nawet pokaz ekonomicznego i ekologicznego palenia w kotłach, piecach i kominkach – to wszystko (i wiele innych atrakcji) czekało na tarnobrzeżan podczas 28 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Gwiazdą tarnobrzeskiego finału był zespół Papa D.

Orkiestrowe imprezy odbywały się już w sobotę 11 stycznia, kulminacja nastąpiła jednak w niedzielę 12 stycznia. Na placu Bartosza Głowackiego, gdzie odbywał się tarnobrzeski finał ruch trwał od południa. Poczęstunki serwowały “Dolina Smaku”, restauracja “Gustum” i “Dwór Dwikozy”, na scenie występowały lokalne zespoły, prowadzono pokazy i licytacje. W rolę licytatora wcielił się prezydent miasta Dariusz Bożek.

Jednocześnie wolontariusze WOŚP kwestowali na terenie całego miasta. Najmłodsza wolontariuszka miała… 7 miesięcy, najstarsza, 81 lat. Wśród kwestujących znaleźli się samorządowcy, motocykliści, tarnobrzescy Strzelcy i wiele innych osób.

Share.

Comments are closed.