Osiem nowych sklepów w Galerii VIVO!

0

Jak się dowiedzieliśmy od właściciela Galerii VIVO!, otwartej w Stalowej Woli 5 listopada, od dnia uruchomienia tego obiektu do okresu przedświątecznego zainstalowało się tutaj kolejnych 8 marek handlowych: Pepco, Big Star, De Facto, Bytom, 50 Style, Sizeer, Green Point oraz Apart.

W najbliższym czasie, na początku stycznia, swoją pierwszą w tym mieście restaurację otworzy w galerii – związany już z nią stosowną umową – Subway.

To jest oczekiwana i pożądana marka w mieście, stąd tym bardziej miło nam, że pozyskaliśmy tego najemcę dla naszego centrum handlowego. Cieszymy się, że udało się nam otworzyć osiem kolejnych sklepów jeszcze przed Świętami Bożego Narodzenia. Mieszkańcy Stalowej Woli nie mieli dotąd tak szerokiej oferty handlowej na wyciągniecie ręki, a teraz dzięki nam mogą zakupić wszystkie prezenty świąteczne w jednym miejscu, przyjeżdżając do VIVO! – mówi Piotr Fedorczak, Center Manager VIVO! Stalowa Wola.

Choć środowisko stalowowolskie rozmaicie komentuje zarówno profil zgromadzonych w nowej galerii firm, jak i ich oferty, faktem jest, że VIVO! z każdym tygodniem umacnia swą pozycję na rynku, zyskując wciąż nowych sympatyków.

Stalowowolskie VIVO! jest, po Pile, drugim obiektem zbudowany w nowej koncepcji handlowej przez austriackiego inwestora oraz dewelopera, IMMOFINANZ wraz ze spółką Acteeum Group. W 2016 roku uruchomiona zostanie druga część galerii, gdzie znajdą się m.in. hipermarkety klasy „dom i ogród” oraz meblowy. Mieć ona będzie kolejnych 10 tys. metrów kwadratowych. Docelowo liczba firm, które będą tutaj funkcjonować, zbliży się do 90, a łączna zatrudnienie – do ok. 700-800 osób. (r)

Podziel się:

Komentarze są wyłączone.