reklama
Ostatni moment, by zgłosić kandydatów w Plebiscycie Weselnym - Wesele, hej wesele! - Tygodnik Nadwiślański
wtorek, 16 sierpnia
reklama

Ostatni moment, by zgłosić kandydatów w Plebiscycie Weselnym – Wesele, hej wesele!

0

Celem plebiscytu jest wyłonienie mistrzów branży ślubnej – firm, które każdej młodej parze mogą przygotować prawdziwe wesele marzeń.

Wszystkim tym, którzy w najbliższej przyszłości planują stanąć na ślubnym kobiercu, chcemy pomóc w wyborze najlepszego lokalu na przyjęcie, zespołu, który sprawi, że ich weselna impreza na długo pozostanie w pamięci gości. Ocenie czytelników poddamy również cukiernie, salony fryzjerskie i kosmetyczne, firmy zajmujące się fotografią ślubną oraz te, które świadczą „usługi specjalne”, mające dodatkowo uatrakcyjnić
wyjątkową dla wszystkich nowożeńców uroczystość.

Zapraszamy do wspólnej zabawy, której podsumowanie nastąpi w październiku, podczas uroczystej Gali Nadwiślańskich Mistrzów Branży Ślubnej 2018.

Jak zgłosić kandydatów?

Plebiscyt przeprowadzony zostanie w sześciu kategoriach:
1. Lokal weselny
2. Zespół muzyczny/dj
3. Cukiernia
4. Salon piękności (fryzjerski, kosmetyczny)
5. Studio fotografi i ślubnej
6. Ślubne usługi specjalne

Kandydatury można zgłaszać od 2 sierpnia 2018 roku od godz. 8 na trzy sposoby: pocztą tradycyjną na adres: „Tygodnik Nadwiślański”, ul. 1 Maja 4a, 39-400 Tarnobrzeg, za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail: redakcja@tyna.info.pl) oraz przez portal społecznościowy Facebook, wpisując dane kandydata pod postem z informacją o plebiscycie. Zgłoszenia przyjmowane będą do 24 sierpnia 2018 roku do godz. 15. Spośród zgłoszonych kandydatów, w każdej z kategorii wybranych zostanie maksymalnie 10 nominowanych.

W przypadku większej liczby zgłoszonych w którejś z kategorii, o nominacji decydować będzie kolejność zgłoszeń.

30 sierpnia na stronie www.tyna.info.pl zostanie opublikowana lista nominowanych do udziału w Plebiscycie. Lista ukaże się również tego dnia w papierowym wydaniu „Tygodnika Nadwiślańskiego”. Głosowanie esemesowe będzie trwało od 30 sierpnia do 1 października.

Zwycięzcy Plebiscytu w poszczególnych kategoriach otrzymają pamiątkowe dyplomy i grawertony, które zostaną wręczone podczas uroczystej Nadwiślańskiej Gali Mistrzów Branży Weselnej. Ich sylwetki zostaną także zaprezentowane na łamach „Tygodnika Nadwiślańskiego”. Dodatkowo zwycięzcy w każdej z plebiscytowych kategorii przez okres trzech miesięcy będą mogli korzystać z bezpłatnej reklamy w papierowym wydaniu „Tygodnika Nadwiślańskiego” oraz na stronie internetowej tyna.info.pl.

Szczegółowy regulamin plebiscytu dostępny jest w zakładce Regulaminy

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.