Oszczędzaj na zakupach, wspieraj SKS WISŁA

0

Sandomierski Klub Sportowy “WISŁA” Sandomierz wprowadza nową ekskluzywną Kartę Rabatową Typu Cashback . Jej posiadacze otrzymają do 5 % zwrotu kosztów zakupu u partnerów handlowych objętych programem, a na konto klubu wpłynie 1 % od każdej transakcji. Karta jest darmowa, jej właściciele nie ponoszą żadnych kosztów z nią związanych.

Co ciekawe, karta jest ważna w ponad 47 krajach, obejmujących zakupy w 70 tys. firm. W naszym mieście będą mogły ją honorować między innymi: Carrefour, Vistula, Top Secret. Dodatkowo po zainstalowaniu aplikacji Lyuoness lub zalogowaniu się na swoje konto internetowe klient – kibic, posiadający kartę uzyska dostę do zakupów online w 190 sklepach takch jak: Adidas.pl, AliExpress, Militaria.pl, Tommy Hilifiger, Puma, Visionexpress.pl, Microsoft Store PL, Reebok PL, Groupom.pl, Matras, Booking.com, Myprotein.pl, Deichman Online, Hotel info, Black Red White, Stradivarius, Sephora, Douglas.pl, Hotele.pl i wiele innych. Poza tym biorący udział w programie partnerzy handlowi będą reklamowani na klubowej stronie i portalach społecznościowych oraz podczas meczy organizowanych przez SKS WISŁA.

cashback

Z takiej współpracy z Firmą Lyoness korzystają już ekstraklasowe kluby w tym Lech Poznań, Legia Warszawa i Lechia Gdańsk. Girma Lyoness oferuje na całym świecie program partnerski który łączy 60 milina uczestników oraz ponad 70 tysięcy partnerów handlowych w 47 krajach. Marka Lyoness obecna jest w Polsce od 2008 roku i zrzesza w naszym kraju ponad 240 tysięcy uczestników oraz ponad 8500 punktów sprzedaży.

Jesteśmy otwarci na każde formy finansowania naszego klubu.  Korzystanie z programu Cashback robione jest bardziej pod kątem przyszłościowym jak i również z myślą o naszych kibicach.. Liczymy, że dodatkowo uda nam się pozyskać kolejnych partnerów i nasi kibice korzystający z kart będą mieli większe możliwości – Prezes Klubu Sebastian Wieczorek.

Share.

Comments are closed.