Patrz w lusterka, motocykle są wszędzie! Wspólna akcja tarnobrzeskich motocyklistów i policji [zdjęcia] - Tygodnik Nadwiślański
sobota, 25 czerwca
reklama

Patrz w lusterka, motocykle są wszędzie! Wspólna akcja tarnobrzeskich motocyklistów i policji [zdjęcia]

6

Jak co roku, członkowie tarnobrzeskiego klubu motocyklowego Dark Hoods Polska wzięli udział w ogólnopolskiej akcji „Patrz w lusterka, motocykle są wszędzie”. O bezpieczeństwo drogowe apelowano przy wjeździe nad Jezioro Tarnobrzeskie i przy przejeździe kolejowym w Chmielowie.

– Od lat przed rozpoczęciem sezonu motocyklowego uczestniczymy w takich akcjach. Chcemy uświadamiać wszystkim kierującym pojazdami, że niebawem nastąpi nasilenie ruchu motocykli. Dlatego w imieniu naszego klubu apelujemy o rozwagę, zachowanie bezpieczeństwa i wzajemny szacunek – mówi Mirosław Jarosz, prezydent Dark Hoods Polska.

Akcję tradycyjnie zorganizowali tarnobrzescy motocykliści i Komenda Miejska Policji w Tarnobrzegu, zaś wsparcie zapewnił Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Tarnobrzegu.

– Kierujący otrzymywali opaski odblaskowe z logiem akcji ufundowane przez WORD. Cała akcja przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Prowadziliśmy ją przy palmach obok wjazdu nad Jezioro Tarnobrzeskie, a także, ze względu na zwiększona ilość wypadków na niestrzeżonych przejazdach kolejowych, także obok takiego przejazdu w Chmielowie – mówi M. Jarosz.

 

6 komentarzy

 1. Dark hoods to po przetłumaczeniu ciemne kaptury. Czy nie można wymyśleć nazwy i w języku polskim prezentować. Proponuję nazwę dawcy organów.

 2. w d pie mam wasze motocykle niektorzy jezdza jak idioci jakby ich przepisy nie obowiazywaly i zadne lusterka nic to nie zmienia glupi slogan patrz w lusterka kretynstwo

  • 100/100
   Proponuję hasło: nie patrz w lusterka, będzie więcej części zamiennych dla potrzebujących.
   Wystarczy popatrzeć na wypadek motocyklisty , sunącego obok samochodu sędziny Przyłęskiej. Nie będąc specjalistą od motoryzacji widać, że motocyklista popierdzielał motocyklem jak mały samochodzik. Gdyby jechał wolniej nie doszłoby do wypadku. Teraz szuka się winnego.

 3. Potrzebna jest nerka na

  Impreza powinna być pod hasłem „patrz w lusterka, dawcy organu są wszędzie” 🙂