Nowe przypadki zakażenia koronawirusem w Tarnobrzegu i powiecie. Są również wyzdrowienia

0

8 przypadków zakażenia koronawirusem Sars-Cov-2, 12 ozdrowień – to najnowsze dane Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Rzeszowie dla województwa podkarpackiego.

Na Podkarpaciu potwierdzonych zostało 8 kolejnych przypadków zakażeń koronawirusem. To starszy mężczyzna z powiatu tarnobrzeskiego (hospitalizacja), 2 kobiety w sile wieku z m. Tarnobrzeg (hospitalizacja), kobieta w sile wieku z powiatu przemyskiego (izolacja), starszy mężczyzna z m. Przemyśla (hospitalizacja) oraz 3 osoby z powiatu kolbuszowskiego – starsza kobieta i mężczyzna oraz dziecko (izolacja). Warto dodać, że na Podkarpaciu jedynie w powiecie bieszczadzkim nie odnotowano ani jednego zakażenia koronawirusem.

Zobacz także:
– Damski bokser pod marketem w Tarnobrzegu
– Pirat drogowy stwarza zagrożenie dla pieszych w Tarnobrzegu. Zobacz nagranie [wideo]
– Kwarantanna w nowodębskim Domu Pomocy Społecznej!

W danych sanepidu pojawiło się także 12 ozdrowień: 3 osoby z powiatu dębickiego, 3 osoby z miasta Rzeszowa, 2 osoby z powiatu stalowowolskiego oraz po jednej osobie z powiatów jasielskiego, przeworskiego, rzeszowskiego i tarnobrzeskiego.

Jak dotąd w województwie podkarpackim badaniami laboratoryjnymi potwierdzono 325 przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2. 192 osoby wyzdrowiały, odnotowano 19 zgonów.

Share.

Comments are closed.