reklama
Pijana spacerowała z dziećmi - Tygodnik Nadwiślański
piątek, 12 sierpnia
reklama

Pijana spacerowała z dziećmi

0

Ponad 1,60  promila alkoholu w organizmie miała 33-letnia kobieta, która opiekowała się dwójką dzieci w wieku 4 i 7 lat. Na miejscu interweniowali policjanci. Kobieta wkrótce odpowie przed sądem rodzinnym.

Po godz. 23, dyżurny jednostki policji otrzymał zgłoszenie o pijanej matce opiekującej się dwójką dzieci. Z informacji wynikało, że chodnikiem przy ul. Sandomierskiej w Tarnobrzegu idzie kobieta trzymając za ręce dwóch chłopców. Jej chwiejny krok wskazywał, że może ona być pod wpływem alkoholu.

Na miejscu zdarzenia interweniowali policjanci. Funkcjonariusze od kobiety wyczuli mocną woń alkoholu. 33 – letnia mieszkanka Tarnobrzega zachowywała się wobec nich arogancko, bagatelizowała polecenia funkcjonariuszy, lekceważąco podchodziła do zaistniałej sprawy. Kobieta twierdziła, że wraca z plenerowej imprezy, na której piła piwo. Funkcjonariusze sprawdzili stan trzeźwości kobiety. Badanie alkomatem wykazało w jej organizmie 1,62 promila. Chłopcy w wieku  4 i 7- lat trafili pod opiekę bliskich.

Kobieta za swoje postępowanie, wkrótce odpowie przed sądem rodzinnym.

Źródło: Policja Tarnobrzeg

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.