Pijany jechał kradzionym rowerem. Miał na koncie trzy zakazy jazdy

1

Policjanci odzyskali rower skradziony na terenie Stalowej Woli. Jechał na nim sprawca kradzieży, który miał trzy czynne zakazy prowadzenia rowerów. 

Mężczyzna został zatrzymany do kontroli drogowej w piątek około godz. 18. na ul. Sandomierskiej w Nisku. Kierował rowerem, był trzeźwy. W trakcie sprawdzania jego danych osobowych okazało się, że ma potrójny zakaz prowadzenia rowerów, a ten, którym podróżował był kradziony.

W czasie, gdy policjanci zatrzymali złodzieja roweru jego właściciel składał na komendzie w Stalowej Woli zawiadomienie o kradzieży. Dzięki szybkiej współpracy pomiędzy dyżurnymi komend, wyszło na jaw, że rower wartości 850 złotych został niedawno skradziony w Stalowej Woli.

Do komendy w Nisku przyjechał właściciel, który rozpoznał swój rower. Zatrzymany sprawca kradzieży, 48-letni mieszkaniec Nowosielca został przekazany policjantom ze Stalowe.

Źródło: Policja Nisko

Share.

1 komentarz

  1. Miał czynny zakaz prowadzenia roweru.Ale nie miał zakazu jazdy tymże rowerem…Ponadto nie miał zakazu jazdy “trefnym” rowerem..Wiecie co? Jak się was czyta,czkawki można dostać ze śmiechu.Co za bzdety?