Mając ponad 3 promile doprowadził do stłuczki i próbował uciec. Został ujęty przez świadka - Tygodnik Nadwiślański
wtorek, 28 czerwca
reklama

Mając ponad 3 promile doprowadził do stłuczki i próbował uciec. Został ujęty przez świadka

0

Do ujęcia nietrzeźwego kierowcy mazdy doszło około godziny 13 we wtorek, 12 października, w miejscowości Jeżowe (pow. niżański). 36-latek spowodował kolizję i usiłował zbiec z miejsca zdarzenia. Uniemożliwił mu to świadek.

Oficer dyżurny niżańskiej policji otrzymał zgłoszenie dotyczące mężczyzny, który wjechał w prawidłowo poruszający się pojazd ciężarowy. Zgłaszający dodał, że sprawca zderzenia może być pod wpływem alkoholu. Na miejsce udał się policyjny patrol.

Kiedy funkcjonariusze dojechali pod wskazany adres, kierowca mazdy został już zatrzymany. Okazało się, że zgłaszający uniemożliwił dalszą jazdę mężczyźnie, który miał próbować odjechać z miejsca zdarzenia.

Zobacz także: 
– Kpt. Maria Mirecka-Loryś nagrodzona na prestiżowym festiwalu w Gdyni

36-letni uciekinier został poddany badaniu na zawartość alkoholu w organizmie. Przypuszczenia zgłaszającego potwierdziły się – mieszkaniec powiatu niżańskiego wydmuchał ponad 3 promile.  

Policja zatrzymała 36-latkowi uprawnienia do kierowania. Teraz mężczyzna ze swojego zachowania będzie tłumaczył się przed wymiarem sprawiedliwości.

 

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.