Pijany mężczyzna leżał na jezdni. Mieszkańcy powiadomili policję - Tygodnik Nadwiślański
środa, 29 czerwca
reklama

Pijany mężczyzna leżał na jezdni. Mieszkańcy powiadomili policję

0

Policjanci dwukrotnie interweniowali w związku z nietrzeźwymi osobami leżącymi na drogach w okolicy powiatu niżańskiego. Pomoc przyszła po sygnałach mieszkańców. Jeden z mężczyzn został zatrzymany do wytrzeźwienia, drugi trafił pod opiekę rodziny.

Informację o mężczyźnie, który leży na drodze koło Ośrodka Kultury w Krzeszowie (pow. niżański), dyżurny komendy otrzymał wczoraj po godz. 17 od przejeżdżającej tą drogą kobiety. Na miejscu policjanci zastali leżącego na ulicy mężczyznę. Nietrzeźwego 45-latka nie można było oddać pod opiekę rodzinie. Ze względu na stan upojenia alkoholowego i zagrożenia życia oraz zdrowia, został zatrzymany do wytrzeźwienia.

Zobacz także: 
– Policjantka po służbie rozpoznała na ulicy mężczyznę poszukiwanego listem gończym

Podobne zgłoszenie wpłynęło do niżańskiej policji i dotyczyło mężczyzny siedzącego na ulicy w Bielinach. Nietrzeźwy 36-latek został odwieziony do domu i został oddany pod opiekę rodzinie.

Wystarczy jeden telefon na numer alarmowy 112, aby policjanci pomogli uchronić zdrowie, bądź życie osób chorych, nieporadnych lub tych, które nie są w stanie samodzielnie i bezpiecznie dotrzeć do domu.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.