Pijany traktorzysta znieważył policjantów - Tygodnik Nadwiślański
sobota, 25 czerwca
reklama

Pijany traktorzysta znieważył policjantów

0

W poniedziałek na terenie gminy Tarłów policjanci podjęli czynności wobec mężczyzny kierującego ciągnikiem rolniczym. Okazało się, że ma on w swoi organizmie prawie 2,5 promila alkoholu. Ponadto usłyszał również zarzut znieważenia interweniujących funkcjonariuszy. Sprawa swój dalszy ciąg będzie miała w sądzie.

W poniedziałkowy wieczór funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Ożarowie skontrolowali na terenie gminy Tarłów kierującego ciągnikiem rolniczym. 43-letni mieszkaniec powiatu lipskiego okazał się być pod wpływem alkoholu. Badanie alkomatem wykazało, że ma on blisko 2,5 promila alkoholu w organizmie.  Ponadto w trakcie prowadzonej interwencji mężczyzna znieważył funkcjonariuszy w związku z wykonywanymi przez nich czynnościami służbowymi.

Zobacz także:
– Potrącenie rowerzysty na ul. Kopernika w Tarnobrzegu. Ranny 89-latek trafił do szpitala [AKTUALIZACJA][zdjęcia]

Wczoraj prokurator Prokuratury Rejonowej w Opatowie postawił 43-latkowi zarzuty kierowania ciągnikiem rolniczym po drodze publicznej w stanie nietrzeźwości oraz znieważenia interweniujących policjantów. Mężczyzna musi wpłacić również poręczenie majątkowe. Teraz jego sprawą zajmie się sąd.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.