Wysokie zwycięstwo Siarki w sparingu z KSZO!

15:28, 28.01.2023 . Aktualizacja: 08:30, 30.01.2023

Siarka Tarnobrzeg jest po kolejnym sparingu przygotowującym do rundy wiosennej. Podopieczni Łukasza Becelli pokonali KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 6:0.

Dobrze w meczach kontrolnych wygląda nasza 2-ligowa drużyna. Siarka dotychczas zremisowała 2:2 z 1-ligową Termalicą, pokonała 4:1 Wieczystą Kraków (3 liga) i zremisowała 1:1 z Resovią (1. liga).

Dziś tarnobrzeżanie zmierzyli się z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. Siarka wyszła na boisko w następującym zestawieniu: Szymański - Stefanik, Bierzało, testowany - testowany, Cichoń, Tyl, Kwaśniewski - Zawiślak, testowany, Cichocki.

[ZT]200850[/ZT]

Po pierwszej połowie nasz zespół prowadził 3:0. Gole strzelali nowy nabytek Siarki Kacper Cichoń (2) oraz zawodnik testowany.

Drugą połowę Siarka rozpoczęła w zestawieniu: Szymański - Bieniarz, Chmelenko, testowany - testowany, Cichoń, Kaliniec, Cichocki - Zawiślak, testowany, Mróz. W 55. minucie gola na 4:0 ustalił Piotr Cichocki. Na boisku pojawii się jeszcze Krempa, Yatsenko, Jędrychowski i Sulkowski. Drugi z wymienionych piłkarzy dwukrtonie na listę strzelców. Mecz zakończył się wynikiem 6:0.