Siarka Tarnobrzeg przegrała z Wisłą Kraków, chociaż strzeliła dwa gole

08:58, 04.02.2023 rn Aktualizacja: 20:50, 05.02.2023
Skomentuj siarka tarnobrzeg siarka tarnobrzeg

Siarka Tarnobrzeg przegrała w piątkowy wieczór 2:5 w sparingowym spotkaniu z pierwszoligową Wisłą Kraków.

Siarkowcy wyszli na ten mecz w następującym składzie: Szymański - Bieniarz, Bierzało, Stefanik - Kwaśniewski, Cichoń, Tyl, Sulkowski - Cichocki, Adamek, Zawiślak.

Po przerwie na boisko wybiegł skład: Szymański - Szymocha, Bierzało, Stefanik - Ziółkowski, Kaliniec, Hrnciar, Sulkowski - Agudo, testowany, Zawiślak.

A od 60 minuty Siarka grała w takim zestawieniu (w tym momencie meczu gospodarze prowadzili 2:0): Muzyk - Bieniarz, Szymocha, testowany - Ziółkowski, Kaliniec, Hrnciar, testowany - Agudo, testowany, Mróz. Póżniej na boisku pojawili się także: Furman, Sumara i Krempa.

Mecz został rozegrany na głównym boisku przy ul. Reymonta 22. Spotkanie było zamknięte dla kibiców i mediów.

Z tego powodu w tej chwili nie mamy dla Was więcej informacji na temat tego spotkania. Gole dla naszego zespołu zdobyli: testowany lewy wahadłowy i Lucas Hrnciar z rzutu karnego.