Rozrywka

Zamknij

Dodaj komentarz

Najlepsza szkoła jazdy w regionie - plebiscyt

TN 08:34, 05.04.2013
1 Najlepsza szkoła jazdy w regionie - plebiscyt

 

Najlepszą szkołą jazdy w regionie okazał się ośrodek "U Piotra" z Tarnobrzega. Taki wynik przyniósł nasz plebiscyt, który dobiegł końca w minioną niedzielę. Zwycięska szkoła jazdy "zgarnęła" 53 proc. głosów oddanych przez naszych czytelników w głosowaniu SMS-owym. Na drugim miejscu znalazł się "Wojtek", również z Tarnobrzega (36,5 proc. głosów), a na trzecim "Mazur" z Sandomierza (8,6 proc). Gratulujemy!

Z właścicielem szkoły "U Piotra" spotkamy się w najbliższym czasie. Przekażemy mu nagrodę - prawo do trzymiesięcznej kampanii reklamowej na łamach naszego pisma o wartości 2,5 tys. złotych.

Zdamy czytelnikom relację z tego spotkania.

 

 

(TN)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (1)

goiśćgoiść

0 0

Czy redakcja porównała listę nominowanych z listą dostępną w Komendzie Miejskiej Policji?

14:31, 18.04.2013
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tyna.info.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%