Zamknij
REKLAMA

Niżański szpital otrzymał nowy sprzęt i aparaturę medyczną

14.38, 21.01.2023 . Aktualizacja: 19.55, 22.01.2023
Skomentuj
REKLAMA

W Szpitalu Powiatowym im. PCK w Nisku odbyła się uroczystość przekazania nowej aparatury medycznej.

Na oficjalny odbiór zrealizowanej inwestycji pn. „Rozbudowa i przebudowa części Szpitala Powiatowego w Nisku. ETAP II – CZĘŚĆ I (stan surowy zamknięty)” oraz odbiór zakupionego sprzętu i aparatury medycznej oraz podsumowanie zrealizowanych zadań inwestycyjnych w 2022 r. dyrektor Samodzielnego Publicznego Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej w Nisku Paweł Tofil zaprosił. m.in. wiceministra Rafała Webera i starostę niżańskiego Roberta Bednarza.

Na uroczystości obecni byli również burmistrzowie i wójtowie z Niska, Rudnika nad Sanem, Ulanowa, Jarocina, Jeżowego, Harasiuk i Krzeszowa.

Inwestycje obejmowała między innymi: wstawienie stolarki zewnętrznej, wykonanie instalacji odgromowej, wykonanie ocieplenia ścian budynku płytami z wełny mineralne oraz wykonanie przypór z głowicami ozdobnymi i  wyprawy elewacji cienkowarstwowej.

Szpital wzbogacił się także o dwa sterowne komputerowo sterylizatory parowe, które zastąpiły stary i mocno wyeksploatowany sprzęt.

Szerzej o inwestycjach w szpitalu a najbliższym wydaniu „TN”.

Fot. P. Niemiec

(.)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

TomuśTomuś

1 0

To dzięki temu pierwszemu od lewej 😆, czyści szpital z pracowników obcinając im pensje, co z tego że sprzęt będzie jak chirurdzy odchodzą przez tego Maludę .Szybka kariera, wczoraj sprzedawca okien a dziś dyrektor, kto go powołał na takie stanowisko? Do dymisji! 16:30, 23.01.2023

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%