Zamknij
REKLAMA

Tarnobrzeżanin był poszukiwany trzema nakazami. Wpadł, bo...

09.31, 20.01.2023 kr Aktualizacja: 18.45, 21.01.2023
Skomentuj
REKLAMA

Policjanci grupy SPEED zatrzymali 42-letniego kierowcę volkswagena, który w terenie zabudowanym przekroczył dozwoloną prędkość. Okazało się, że mężczyzna był poszukiwany przez tarnobrzeski sąd trzema nakazami doprowadzenia, gdyż miał do odbycia karę pozbawienia wolności. 42-latek trafił do policyjnego aresztu, a następnie został przewieziony do zakładu karnego.

W środę, policjanci ruchu drogowego z grupy SPEED, pełniąc służbę na terenie Tarnobrzega, na ul. Wisłostrada zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę volkswagena, który w terenie zabudowanym, gdzie obowiązywało ograniczenie do 50 km/h, poruszał się z prędkością 71 km/h.

Podczas prowadzonych czynności i po sprawdzeniu w policyjnych bazach danych okazało się, że siedzący za kierownicą osobowego volkswagena 42-letni mieszkaniec Tarnobrzega jest poszukiwany trzema nakazami doprowadzenia. Nakazy, w celu odbycia kary pozbawienia wolności, wydał za nim tarnobrzeski sąd. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Następnie został przewieziony do zakładu karnego, gdzie za popełnione przestępstwa spędzi 12 miesięcy.

Za wykroczenie, jakim było przekroczenie dozwolonej prędkości, otrzymał mandat oraz punkty karne. Źródło: KMP Tarnobrzeg.

[ZT]200741[/ZT]

 

(kr)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

SppedSpped

0 0

Kurde ale przekroczył prędkość
Ja Cię krakers.. 12:58, 01.02.2023

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%