Procesja z Zamku Tarnowskich do Sanktuarium Matki Bożej Dzikowskiej w Tarnobrzegu, a następnie msza sw. odprawiona pod przewodnictwem Nuncjusza Apostolskiego zakończyły centralne obchody jubileuszu 350-lecia pobytu Dominikanów w Tarnobrzegu.
2026-06-28 14:03:00