Pobierając aplikację przekazujesz 100 gram karmy dla schroniska "U Machowiaków" - Tygodnik Nadwiślański
Reklama

Pobierając aplikację przekazujesz 100 gram karmy dla schroniska “U Machowiaków”

0

Lokalna aplikacja Tu Tarnobrzeg wraz z Tarnobrzeskim Stowarzyszeniem „Chrońmy Zwierzęta” uruchamiają kampanię, której celem jest zebranie 250 kg mokrej karmy dla zwierząt ze schroniska.

Twórcy niedawno powstałej aplikacji “Tu Tarnobrzeg” wychodzą z inicjatywą realizowania kampanii społecznie odpowiedzialnych, które przyniosą korzyści lokalnej społeczności. W ten sposób pojawiła się akcja charytatywna, polegająca na tym, że za każdorazowe pobranie aplikacji twórcy “Tu Tarnobrzeg” przekażą 100 gram mokrej karmy dla pupilów ze schroniska “U Machowiaków”.

– I tak planowaliśmy wydać te środki na promocję. Zamiast płacić Facebookowi i wysyłać pieniądze za ocean, chcemy szukać rozwiązań, które pozwolą nam osiągnąć podobne cele jednocześnie trzymając się ducha lokalnego patriotyzmu.” – mówi Tomasz Kloc, twórca “Tu Tarnobrzeg”

Zobacz także: 
– W Dzień Kobiet będą kręcić kołem fortuny. Tarnobrzeskie Centrum Wolontariatu zachęca do zbiórki charytatywnej

Aby dołączyć do akcji wystarczy w dniach od 3 do 9 marca pobrać na swój telefon aplikację “Tu Tarnobrzeg” z pomocą sklepu Google Play lub App Store albo wejść na stronę: tutarnobrzeg.pl, której twórcy zadeklarowali się przekazać 100 gramów mokrej karmy za każde jej pobranie. Schronisko “U Machowiaków” i “Tu Tarnobrzeg” zachęcają wszystkich mieszkańców do wzięcia udziału w akcji.

 

Udostępnij

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.