Pod wpływem alkoholu stracił panowanie nad pojazdem i wjechał w ogrodzenie [zdjęcia] - Tygodnik Nadwiślański
niedziela, 29 maja
reklama

Pod wpływem alkoholu stracił panowanie nad pojazdem i wjechał w ogrodzenie [zdjęcia]

0
1 z 3

W sobotę przed północą w miejscowości Pilchów (powiat stalowowolski) doszło do wypadku. Kierujący pojazdem będąc pod wpływem alkoholu stracił panowanie nad pojazdem. 

Do niebezpiecznego zdarzenia z udziałem nietrzeźwego kierującego doszło w sobotę, 22 maja, przed północą w miejscowości Pilchów (gm. Zaleszany). Kierujący pojazdem marki Volkswagen mężczyzna stracił panowanie nad pojazdem i wjechał w ogrodzenie jednej z posesji. Badanie wykazało u niego ponad 2,5 promila alkoholu.

Zobacz także: 
– Sandomierz. Stan Bartusia się pogorszył. Rodzice proszą o pomoc

Na miejsce zostały zadysponowane dwa zastępy z Państwowej Straży Pożarnej w Stalowej Woli oraz patrol policyjny. Funkcjonariusze zatrzymali prawo jazdy sprawcy zdarzenia, a za popełnione czyny odpowie teraz przed sądem. Kierowanie w stanie nietrzeźwości grozi karą do 2 lat pozbawienia wolności.

Policjanci apelują do kierowców o zdrowy rozsądek. Za kierowanie pojazdem pod wpływem alkoholu grożą konsekwencje prawne i finansowe. Ponadto takie zachowanie naraża na utratę zdrowia, a nawet życia wszystkich uczestników ruchu.

Fot. OSP Pilchów

1 z 3

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.