Podczas przeszukania samochodu, policjanci znaleźli w schowku spore ilości narkotyków - Tygodnik Nadwiślański
środa, 29 czerwca
reklama

Podczas przeszukania samochodu, policjanci znaleźli w schowku spore ilości narkotyków

0

Kontrola pojazdu marki Audi na starogardzkich numerach rejestracyjnych zakończyła się zatrzymaniem dwóch mężczyzn. W pojeździe policjanci znaleźli narkotyki. Jeden z mężczyzn przyznał się do ich posiadania i poddał dobrowolnie karze.

We wtorek, 10 sierpnia, w godzinach popołudniowych uwagę patrolu przykuło zaparkowane na poboczu drogi w miejscowości Koziarnia (gmina Krzeszów) osobowe audi. Wewnątrz pojazdu znajdowało się dwóch mężczyzn. Policjanci mieli problem z nawiązaniem kontaktu z mężczyzną, siedzącym na miejscu kierowcy. Funkcjonariusze podejrzewali, że może to mieć związek z substancjami zabronionymi, co się potwierdziło podczas przeszukania pojazdu.

Zobacz także: 
– Oko w oko z Beatą Jędrzejewską-Wroną – oficerem prasowym Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu

W schowku lewych przednich drzwi,  w foliowym zawiniątku mundurowi znaleźli żółty proszek, woreczek z suszem oraz dwie szklane lufki. Obaj mieszkańcy Starogardu Szczecińskiego zostali zatrzymani pod zarzutem łamania przepisów ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii.

W trakcie prowadzonych czynności, jeden z mężczyzn przyznał się do posiadania znalezionych substancji, jak się okazało w przeszłości był już karany za posiadanie narkotyków.

Wstępne badanie potwierdziło, że jedna z substancji to amfetamina o wadze 9,58 g. Zabezpieczone substancje zostały wysłane do szczegółowej analizy. W trakcie przesłuchania, 28-latek przyznał się do zarzucanego mu czynu i poddał dobrowolnie karze.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.