Połaniec. Policjanci przyłączyli się do akcji zbiórki krwi [zdjęcia] - Tygodnik Nadwiślański
niedziela, 26 czerwca
reklama

Połaniec. Policjanci przyłączyli się do akcji zbiórki krwi [zdjęcia]

0

Na terenie ENEA Elektrowni w Połańcu odbyła się pierwsza w tym roku akcja pn. „Energię mamy we krwi”. Do zbiórki przyłączyli się policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Staszowie.

Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Kielcach nieustannie apeluje o krew. Nieobojętni na tego typu inicjatywy są funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Staszowie, którzy od kilku lat uczestniczą w akcji honorowego krwiodawstwa systematycznie odbywającej się na terenie ENEA Elektrownia Połaniec.

Zobacz także: 
– Była pracownica OPS w Łoniowie skazana [Czytaj w gazecie]

Policjanci swoją postawą zachęcają wszystkich do przyłączania się do akcji zbiórki krwi. „Takie działania to dla wielu ludzi, którzy znaleźli się w krytycznych sytuacjach jedyna szansa na dalsze życie. Liczba osób deklarujących chęć niesienia pomocy stale rośnie. Nikogo nie trzeba przekonywać, jak ważna jest krew w ratowaniu ludzkiego życia. Pomimo znaczącego postępu w nauce nie można jej pozyskać z innego źródła niż drugi człowiek. Każda zebrana kropla krwi ma nieocenioną wartość dla człowieka, który jej potrzebuje” – zachęcają staszowscy policjanci.

Zobacz galerię – 9 zdjęć

1 2 3

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.