Policjanci zabezpieczyli nielegalne automaty - Tygodnik Nadwiślański
czwartek, 30 czerwca
reklama

Policjanci zabezpieczyli nielegalne automaty

0

Policjanci z Niska wspólnie z funkcjonariuszami Podkarpackiego Urzędu Celno-Skarbowego, w jednym z lokali na terenie gminie Ulanów, zabezpieczyli trzy urządzenia do gier hazardowych. Automaty były wykorzystywane niezgodnie z obowiązującymi przepisami. Ich właścicielowi może grozić kara grzywny lub kara pozbawienia wolności do 3 lat.

W minioną niedzielę, policjanci z wydziału kryminalnego we współpracy z funkcjonariuszami Podkarpackiego Urzędu Celno-Skarbowego, sprawdzili niewielki budynek znajdujący się na terenie gminy Ulanów. Od jakiegoś czasu był on w zainteresowaniu niżańskich policjantów. Kiedy weszli do środka ujawnili 3 automaty do gier hazardowych.

W trakcie kontroli, wewnątrz budynku znajdowało się trzech mężczyzn. Jeden z nich na widok funkcjonariuszy zaczął się dziwnie zachowywać i stał się bardzo nerwowy. Przy 22-latku znaleziono woreczek z zawartością suszu roślinnego, prawdopodobnie marihuany. Młody mieszkaniec gminy Ulanów został zatrzymany.

Zobacz także:
Policjanci pomogli kierowcy uporać się z awarią ciężarówki. Otrzymali list z podziękowaniami

Urządzenia zostały zabezpieczone przez funkcjonariuszy Podkarpackiego Urzędu Celno-Skarbowego. . Zgodnie z kodeksem karnym skarbowym za prowadzenie gier hazardowych wbrew przepisom grozi grzywna, albo kara pozbawienia wolności do lat 3 albo obie te kary łącznie.

22-latek, u którego policjanci znaleźli susz roślinny, będzie odpowiadał przed sądem za posiadanie środków odurzających. Zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.