reklama
Policjanci zatrzymali nożownika. Wcześniej ranił nożem 30-latka - Tygodnik Nadwiślański
poniedziałek, 3 października
reklama

Policjanci zatrzymali nożownika. Wcześniej ranił nożem 30-latka

0

Policjanci zatrzymali 38-letniego mieszkańca powiatu mieleckiego, który podczas kłótni poranił nożem innego mężczyznę. Do zdarzenia doszło w Skopaniu w gminie Baranów Sandomierski w powiecie tarnobrzeskim. 

Poszkodowany przebywa w szpitalu. Sprawca trafił do policyjnej izby zatrzymań, został przesłuchany. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

W piątek przed godz. 12, dyżurny policji otrzymał zgłoszenie o tym, że w Skopaniu został zraniony nożem  mężczyzna. Gdy patrol policji przyjechał na miejsce zdarzenia, ratownicy medyczni udzielali rannemu pomocy.  Według ustaleń funkcjonariuszy wynika, że pomiędzy mężczyznami doszło do sprzeczki, w trakcie której 38-latek zaatakował nożem 30-latka. Kilkakrotnie zadał ciosy ofierze.

Policjanci zatrzymali 38-letniego mężczyznę bezpośrednio po zdarzeniu. Został przewieziony do policyjnej izby zatrzymań. Policjanci przesłuchali go. Sprawca przyznał się do popełnienia przestępstwa. Zebrany materiał dowodowy pozwolił prokuratorowi na zastosowanie wobec 38-letniego mężczyzny środków zapobiegawczych w postaci dozoru policyjnego, zakazu kontaktowania się z pokrzywdzonym, zakaz zbliżania się do pokrzywdzonego oraz poręczenie majątkowe.

Źródło: Policja Tarnobrzeg

 

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.