Policjanci zatrzymali złodzieja telefonu. Pomógł monitoring

0

Policjanci ze Stalowej Woli ustalili i zatrzymali 25-letniego mężczyznę, który ukradł telefon o wartości 4 tysięcy złotych mieszkańcowi powiatu niżańskiego. Kradzież miała miejsce w jednym z lokali w Stalowej Woli. Skradzione mienie odzyskano. 25-latkowi za kradzież grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

W niedzielę przed godz. 8 stalowowolscy policjanci otrzymali zgłoszenie o kradzieży. Ustalono, że w jednym z lokali w Stalowej Woli przy alejach Jana Pawła II, 45-letniemu mieszkańcowi powiatu niżańskiego skradziony został telefon komórkowy o wartości 4 tysięcy złotych. Przeprowadzone w tej sprawie czynności oraz sprawdzenia monitoringu pozwoliły na ustalenie, że związek z tym przestępstwem ma 25-letni mieszkaniec powiatu stalowowolskiego.

Policjanci zatrzymali mężczyznę. Podczas przeprowadzonego przeszukania funkcjonariusze odzyskali skradzione mienie. 25-latek został zatrzymany w policyjnym areszcie. Wczoraj usłyszał zarzut kradzieży. Mężczyzna przyznał się do winy i złożył wyjaśniania. Na poczet przyszłych zobowiązań policjanci zabezpieczyli od 25-latka pieniądze w kwocie 4 tysięcy złotych.

Dalsze czynności w tej sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Stalowej Woli.

Źródło: Policja

Share.

Comments are closed.