Policjant z Tarnobrzega nagrodzony za szczególne zaangażowanie w pracę na rzecz przeciwdziałania przemocy w rodzinie

0

Aspirat sztabowy Andrzej Barnaś z Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu został nagrodzony za szczególne zaangażowanie w pracę na rzecz przeciwdziałania przemocy w rodzinie. Nagrodę odebrał w Przemyślu podczas gali podsumowującej kampanię “Biała Wstążka”.

10 grudnia na Zamku Kazimierzowskim w Przemyślu odbyła się uroczysta gala, podczas której wręczone zostały nagrody SOW-ik i SUPER SOW-ik 2015. To wyróżnienia przyznawane osobom, które w szczególny sposób angażują się w pracę na rzecz przeciwdziałania przemocy w rodzinie oraz tym, którzy są bezpośrednio zaangażowani w pomoc osobom potrzebującym na terenie województwa podkarpackiego. W tegorocznej, II edycji konkursu, nagrodę SOW-ik otrzymał asp. sztab. Andrzej Barnaś z Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu. Komisja konkursowa wyróżniła także mł. asp.Joannę Garbacik z Komendy Powiatowej Policji w Jaśle.

Andrzej Barnaś służy w policji od 24 lat, a od 10 lat jest koordynatorem procedury „Niebieskie Karty”. Prowadzi m.in. zajęcia z zakresu przeciwdziałania przemocy w rodzinie w szkołach gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych powiatu tarnobrzeskiego. Jego zaangażowanie w pomoc osobom doznającym przemocy niejednokrotnie wykracza poza zakres obowiązków służbowych.

barnaśarna

 Źródło i foto: Policja

Share.

Comments are closed.