Pomóż odbudować zakład w Baranowie Sandomierskim

0

Jeszcze tydzień temu wspierali walkę z koronawirusem. Teraz sami potrzebują pomocy. Firma “Gumtex” z Baranowa Sandomierskiego, producent gumek i troków zwraca się z prośbą o pomoc w odbudowie zakładu po pożarze.

O wybuchu pożaru w zakładzie, który miał miejsce w nocy z 3 na 4 kwietnia, pisaliśmy tutaj: Nocny pożar w Baranowie Sandomierskim. Palił się zakład produkcyjny.

Jeszcze do niedawna rodzinna firma pasmanteryjna, z 25-letnią tradycją, wspomagała swoimi produktami walkę z koronawirusem. Ich gumki były wykorzystywane do produkcji sprzętów ochrony osobistej, w tym maseczek, kombinezonów, czepków, ochraniaczy. Firma charytatywnie przekazała 50 tys. metrów gumek i troków m.in. dla szpitali w Tarnobrzegu, Kolbuszowej, Nowej Dębie, przychodniom i urzędom.

Zobacz także:
– Przedłużone wszystkie obostrzenia, obowiązek ochrony ust i nosa, przełożone matury
– Nie będzie zmian w sandomierskim szpitalu. Wojewoda uspokaja
– 50 tysięcy maseczek dla stalowowolan

Teraz sami prosimy o pomoc, aby jak najszybciej rozpocząć odbudowę firmy. Im więcej osób wielkiego serca pomoże nam rozpocząć odbudowę zakładu, tym szybciej ruszymy z produkcją niezbędnych materiałów do szycia odzieży chroniącej lekarzy, pielęgniarki i wszelkie inne służby przed Koronawirus-COVID-19 – zwraca się z prośbą rodzina.

Akcję pomocy odbudowy firmy można wesprzeć tutaj: https://zrzutka.pl/2xtcph

Fot. zrzutka.pl

Share.

Comments are closed.