Poszukiwani świadkowie kolizji, w której rowerzysta potrącił 62-latkę. Kobieta zmarła 2 dni później

0

Prokuratura Rejonowa w Stalowej Woli prowadzi śledztwo w sprawie wypadku drogowego ze skutkiem śmiertelnym.

W dniu 22 października około godziny 11.40, doszło do wypadku z udziałem osoby pieszej i rowerzysty. Miał on miejsce w Stalowej Woli na ul. Niezłomnych, w pobliżu Szkoły Podstawowej nr 4.

Początkowo służby ratunkowe  zostały wezwane do kolizji. W związku z tym, iż osoby uczestniczące w zdarzeniu (24-latek jadący rowerem oraz 62-letnia kobieta, przechodząca przez przejście dla pieszych na ul. Niezłomnych w Stalowej Woli) nie odniosły żadnych obrażeń (kobieta sama przyznawała, że nic jej nie jest), po zakończonych działaniach, osoby te rozjechały się. Kobieta jednak zaczęła się uskarżać na złe samopoczucie. Policjant jeszcze raz wezwał karetkę pogotowia. Poszkodowaną przewieziono do szpitala, gdzie okazało się, że doznała urazu głowy i ma krwiaka. Kobieta zmarła po dwóch dniach.

Wszystkie osoby będące świadkami zdarzenia lub posiadające informację w tej sprawie proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Stalowej Woli, ul. Popiełuszki 24, pokój 330,  tel. (15) 877 34 11 lub z zespołem dyżurnych jednostki policji (15) 877 33 10.

Share.

Comments are closed.