Poszukiwany Grzegorz Wzorek. Nie ma z nim kontaktu - Tygodnik Nadwiślański
Reklama

Poszukiwany Grzegorz Wzorek. Nie ma z nim kontaktu

0

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Opatowie poszukują zagonionego mieszkańca gminy Tarłów, Grzegorza Wzorka. Mężczyzna ostatni raz widziany był 17 sierpnia ubiegłego roku, od tamtej pory nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Grzegorz Wzorek, 31-letni mieszkaniec gminy Tarłów widziany był ostatni raz w dniu 17 sierpnia 2020 roku około godziny 5.30 przez rodzinę, którą powiadomił o wyjeździe do Ostrowca Świętokrzyskiego w celach zarobkowych. 

Zaginiony ma 184 cm wzrostu, około 130 kg wagi, krępą sylwetkę i prosty nos, posiada widoczne ubytki w uzębieniu. W chwili zaginięcia nie posiadał zarostu, blizn, ani tatuaży, posiadał okulary korekcyjne. W dniu wyjścia ubrany był w krótkie spodenki koloru ciemnego, szarą koszulkę z krótkim rękawem, szare buty sportowe i torbę podróżną w kolorze granatowym.

Zobacz także:
– Jutro Środa Popielcowa. Jak będzie wyglądał obrzęd posypania głów popiołem w dobie pandemii?

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje mogące pomóc w odnalezieniu zaginionego proszone są o kontakt z KPP w Opatowie przy ulicy Sienkiewicza 30. Informacje można przekazywać telefonicznie pod numerem 47 80 52 205 lub 112.

 

Udostępnij

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.