reklama
Potańcowka na centralnym placu Tarnobrzega przyciągnęła tłumy [zdjęcia] - Tygodnik Nadwiślański
wtorek, 16 sierpnia
reklama

Potańcowka na centralnym placu Tarnobrzega przyciągnęła tłumy [zdjęcia]

1
1 z 6

Chyba nikt nie spodziewał się, że Miejska Potańcówka zorganizowana po raz pierwszy w sobotę, 11 czerwca, okaże się takim sukcesem. Przygotowany na tzw. fantomie ratusza na placu Bartosza Głowackiego parkiet pękał w szwach.

Gdy władze miasta ogłosiły, że, w ramach „ożywiania” placu Bartosza Głowackiego, zorganizują w tym miejscu miejską potańcówkę, wiele osób pukało się w głowę i twierdziło, że tańce są ostatnią rzeczą, jakiej potrzebują tarnobrzeżanie. Jeżeli w dniu imprezy te osoby zaglądnęły na plac B. Głowackiego, mogły przeżyć duże zaskoczenie. Potańcówka okazała się przysłowiowym „strzałem w dziesiątkę”, przyciągając licznych mieszkańców miasta. Bawiły się dzieci, młodzież, ludzie w średnim wieku i seniorzy. Przy okazji, zapełniły się też ogródki mieszczących się przy placu lokali gastronomicznych.

Potańcówki mają stać się imprezą cykliczną i odbywać się raz w miesiącu. Termin następnej wstępnie zaplanowano na 16 lipca.

 

1 z 6

Jeden komentarz

  1. Grabki w rąsie im dać i wio zagrabić trawniki w Tarnobrzegu. Łopaty im dać i wio do kopania rowów melioracyjnych tudzież innych. Miotły w rąsię im dać i wio do sprzątania Tarnobrzega.
    Do imprezowania to pierwsze, do pracy ludzie ostatni.