reklama
Potrącenie 8-letniego dziecka przez rowerzystę nad Jeziorem Tarnobrzeskim [zdjęcia] - Tygodnik Nadwiślański
piątek, 19 sierpnia
reklama

Potrącenie 8-letniego dziecka przez rowerzystę nad Jeziorem Tarnobrzeskim [zdjęcia]

4
1 z 12

Dziś w godzinach popołudniowych na ulicy Żeglarskiej w rejonie Jeziora Tarnobrzeskiego doszło do potrącenia dziecka przez nastoletniego rowerzystę. 

Tuż przed godzina 15, w niedzielę, 25 lipca, doszło do zdarzenia, w wyniku którego ucierpiało dziecko. Nastoletni rowerzysta poruszający się ścieżką rowerową w ciągu ulicy Żeglarskiej potrącił 8-latkę, która wbiegła wprost pod koła jednośladu.

Potwierdzam, że do takiego zdarzenia doszło kilka minut przed godziną 15. Na ścieżce rowerowej potrącona została osoba piesza, którą było dziecko w wieku lat 8. Dziewczynka wbiegła bezpośrednio pod nadjeżdżający rower, kierowany przez osobę nieletnią. Trwa wyjaśnianie okoliczności zdarzenia – dyżurny KMP w Tarnobrzegu asp. szt. Marcin Janoszek.

Zobacz także: 
– Tarnobrzeg. Kolizja na ul. Warszawskiej. Droga w kierunku Sandomierza zablokowana [zdjęcia]

Na miejsce zadysponowany został patrol policji oraz Zespół Ratownictwa Medycznego, który przetransportował poszkodowaną dziewczynkę do szpitala.

Fot. TNM

1 z 12

4 komentarze

  1. jeździć wolniej i uważać jeden na drugiego, a nikomu się nic nie stanie

  2. Niestety tak będzie się działo. Jechaliśmy dziś rowerami i dzwonek trzeba było bez przerwy używać bo tak ludzie łażą jak ćmy!!!
    Na przyszłość dla rządzących miastem nad Jeziorem należało oddzielić całkowicie ścieżki dla pieszych z rowerowymi 😠😠😠

  3. z wyobraźnią na

    To normalka. Ludzie w tym dzieci nie zważają, że może nadjechać rower, a i stoją czasem na ścieżce rowerowej. Trochę mamuśkom wyobraźni by się przydało.

    • najlepsze mamuski na rolkach,jedzie taka środkiem drogi dla rowerów i wymachuje rękami jak nienormalna i myśli że jest na autostradzie z 8 pasami ruchu,stuknij się w łeb głupia i pusta jak dzban babo